background image
 

O nás

inSpiral Dance Company má svůj dynamický lektorský tým, kterým jsou její zakladatelé, Tereza Bernardová a Andrej Mikulka. Tereza a Andrej jsou oba držitelé, v našich zeměpisných šířkách, unikátního titulu „Master of Arts in Dance Performance“ se zaměřením na Tradiční irský tanec, získaného na University of Limerick v Irsku. Tereza je navíc certifikovanou učitelkou irských tanců (TCRG) registrovanou u komise irských tanců „An Coimisiún le Rincí Gaelacha“ v Irsku.

 Impulse_Dance_web (17 z 224) Impulse_Dance_web (69 z 224)

Tereza a Andrej dlouhodobě žili v Irsku, kde se věnovali irskému tanci a měli možnost pracovat s významnými osobnostmi irské taneční i hudební scény. Oba vystupovali v několika tanečních show s irskou produkcí a jsou vyhledávanými tanečníky a lektory v svém oboru.

 

Tereza
Bernardová
MA, T.C.R.G.

 

Pohybuje se v oblasti irského tance přes 15 let. Osm let strávila studiem irského tance v Irsku a ve Velké Británii, kde své znalosti a dovednosti čerpala od osobností irské taneční a hudební scény. Tereza je kvalifikovanou učitelkou irských tanců (T.C.R.G.) pod hlavičkou An Coimisiún le Rincí Gaelacha a zároveň držitelkou titulu „Master of Arts in Dance Performance“ získaného na Irish World Academy of Music and Dance při Un

Celá biografie

Mgr. Andrej
Mikulka
MA

 

strávil 7 let v Irsku, kde studoval tradiční irský tanec a později tap dance. Měl tu čest spolupracovat s mnohými významnými osobnostmi irské taneční scény, které formovaly jeho taneční směřování. V roce 2007 získal na Irish World Academy of Music and Dance (University of Limerick) titul “Master of Arts in Dance Performance”.

V roce 2008 představil tanečně-výchovní projekt pro žáky irských základních škol s názvem Step Fans, který finančně podpořil irský Arts Council. Se StepScene Dance Company, kterou založil v Irsku, se představil na scénách v mnohých evropských zemích, své taneční umění a choreografie prezentoval také v dalších světově uznávaných produkcích (Ragús, Irish Harp Orchestra). Se svými tanečníky z Dance in Pulse se v roce 2015 představil na turné ve Francii, kde byli součástí rodinné show Pop et Corn.

V současnosti působí v Čechách a na Slovensku jako pedagog, choreograf, tanečník a performer, představil se také jako herec v TV seriálu. Je zakladatelem a ředitelem projektu Dance In Pulse, učí tap dance na Mezinárodní konzervatoři Praha a je spoluzakladatelem inSpiral Dance Company.

Stalo se

14. 05. 2018
březen a duben v inSpiral
08. 03. 2018
inSpiral leden-únor 2018

Novinky

01. 09. 2018
Summer inSpiral 2018
16. 08. 2018
pár informací k výuce irských tanců tento podzim

Kalendář

21. - 21. 02. 2019
Maturitní ples Gymnázia Oty Pavla
09. - 09. 03. 2019
Ples města Votice
06. - 07. 04. 2019
Bratislava Easter feis