background image
 

Novinky

článek o T.Bernardové v Celtic Life International

17. 09. 2017 | 186 přečtení

Článek o Tereze Bernardové a v říjnovém vydání magazínu Celtic Life International. Aktuálně v prodeji na https://celticlife.com 

Celtic Life Int.

5. školní rok s inSpiral Dance Company

29. 08. 2017 | 291 přečtení

Rozjíždíme 5. školní rok s inSpiral Dance Company a oproti úplným začátkům se nám lekce o dost rozrostly. Aktuálně nabízíme pravidelné lekce v Praze a v Mostě a pravidelné soutěžní workshophy v Brně, v Německu a ve Finsku. Dále pořádáme společenské a další taneční vzdělávací akce, prezentujeme irský tanec v jeho různých podobách na akcích všecho druhu, jsme zváni na taneční semináře a letní školy, atd.

dlouhé logoNaše škola propojuje tanečníky různého věku a národností (ČR, Finsko, Německo, Slovensko, Rusko, Ukrajina).  Nabízíme kvalitní výuku irského tance, sdílíme s nimi své znalosti a dovednosti z tohoto tanečního odvětví a vlastní zkušenosti. V našich lekcích se setkáte s individuálním přístupem a přátelskou atmosférou. Pomáháme našim tanečníkům splnit si vlastní přání. Ambicióznější tanečníky připravujeme na mezinárodní soutěže v irských tancích. Talentovaným jedincům umožňujeme členství ve vystupující skupině. 

inspiral 1

Jsme profesionálové v oboru a máme za sebou několikaletou praxi doma i v zahraničí. Tereza Bernardová a Andrej Mikulka, naši hlavní lektoři a zakladatelé školy, jsou oba držitelé, v našich zeměpisných šířkách, unikátního titulu „Master of Arts in Dance Performance“ se zaměřením na Tradiční irský tanec, získaného na University of Limerick v Irsku. Tereza je navíc certifikovanou učitelkou irských tanců (TCRG) registrovanou u komise irských tanců „An Coimisiún le Rincí Gaelacha“ v Irsku. Andrej aktuálně vystupuje v muzikálu "Sugar 
(Někdo to rád horké)" v Divadle Na Fidlovačce. Oba dlouhodobě žili v Irsku, kde se věnovali irskému tanci a měli možnost pracovat s významnými osobnostmi irské taneční i hudební scény. Oba vystupovali v několika tanečních show s irskou produkcí a jsou vyhledávanými tanečníky a lektory v svém oboru.

Máte zájem se naučit irskému tanci?
Podívejte se na náš aktuální přehled kurzů a rozvrh hodin v sekci výuka. Najdete tam i přihlášku do kurzů. Pro nováčky v našich lekcích nabízíme první lekci zdarma. 

Pro další dotazy nás kontaktujte na info@inspiraldance.net

KUZRY IRSKÉHO TANCE

irské tance pro děti - KD KYJE

1.Helsinki feis a grade exams

19. 07. 2017 | 450 přečtení

ULOŽTE SI DATUM 30.9. - 1.10. 2017!

inSpiral Dance Company Finland pořádá ve spolupráci s Finnish Irish Dancers ry a Greenlights Irish Dance Crew úrovnostní zkoušky v irských tancích a 1.Helsinki Feis.

Taneční soutěž (feis) získala od CLRG tzv. "Open platform status", který povoluje účast na této akci i školám a tanečníkům, kteří nejsou aktuálně registrovaní u této Komise irských tanců. 

Naším zkoušejícím a porotkyní bude paní Máire Mhic Aogáin ADCRG, SDCRG Dublinu, a hudebním doprovodem na feisi bude Kristián Fišl z Prahy. 

Všechny aktuální informace o obou akcích naleznete na webových stránkách: http://helsinkifeis.irishdancefinland.net/   

Můžete také sledovat naší facebookovou stránku - Helsinki feis: www.facebook.com/helsinkifeis/ 

Helsinki feis logo

Grade exams se uskuteční v sobotu 30. září. Uzávěrka přihlášek pro úroveň preliminary - grade 10 je 20. srpna / platba nejpozději do konce srpna. Požadujeme jednu hromadnou přihlášku na školu zaslanou učitelem na tereza@inspiraldance.net 

Helsinki feis se uskuteční v neděli 1. října. Pro klidný průběh po celý den jsme stanovili limit 150 přihlášených soutěžících. V případě většího zájmu se budeme snažit uvolnit i pozdější přihlášky, nicméně doporučujeme včasné přihlášení. Bude-li počet přihlášených na některou soutěž vyšší než obvykle, nebo méně než 6, rozdělíme nebo spojíme konkrétní věkové skupiny, aby soutěžící měli větší šanci na postup. Tyto případné změny budou zveřejněny v konečné verzi syllabu, buď po registraci prvních 150 tanečníků / nebo po uzávěrce přihlášek, která je stanovená na 17. září.   

V letošním roce s potěšením představujeme soutěž "Helsinki treble reel". Jde o přehlídku free-style v irském tanci. Na počest 100. výročí nezávislosti Finska je letošní téma "všechno finské". Inspiraci můžete dohledat na naší facebookové stránce (viz výše).   

Pro další informace se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. 

Užijte si letní prázdniny a těšíme se na viděnou v Helsinkách.   

 

Helsinki feis tým

Rozhovor s Terezou Bernardovou - Noviny Prahy 12

02. 05. 2017 | 713 přečtení

Podívejte se na rozhovor s Terezou Bernardovou o irském tanci a její cestě k tanečním úspěchům v květnovém vydání Novin Prahy 12. 

NovinyPrahy12Tereza

 
Archiv novinek
 

Stalo se

06. 10. 2017
srpen a září v inSpiral
18. 09. 2017
summer inspiral 2017

Novinky

17. 09. 2017
článek o T.Bernardové v Celtic Life International
29. 08. 2017
5. školní rok s inSpiral Dance Company

Kalendář

05. - 07. 01. 2018
inSpiral Dance Company Finland - workshop
27. - 28. 01. 2018
Antwerp feis
28. - 28. 01. 2018
Maturitní ples GPJP